Podmínky použití

Prohlášení o odpovědnosti

Magazín Antilopa je nezávislý soukromý portál. Každou informaci na webu pečlivě ověřujeme a čerpáme z oficiálních zdrojů, přesto má ale jakýkoli materiál umístěný na portálu Magazín Antilopa a všech dalších souvisejících sociálních sítích pouze informační charakter. Ohledně jeho využití neposkytujeme žádné záruky.

Každý návštěvník využívá informaci zveřejněnou na našich stránkách podle svého vlastního uvážení a také na svou vlastní odpovědnost. Portál Magazín Antilopa nenese žádnou odpovědnost za váš psychický stav a osobní rozhodnutí. Žádná z informací zveřejněných na portálu Magazín Antilopa nesmí být vykládána jako poskytnutí konzultace nahrazující odbornou konzultaci.

Na webu zveřejňujeme také názory odborníků, politiků nebo čtenářů, které se nemusí shodovat s názory redakce.

Reklamní obsah

Na webu se mohou objevit reklamní bannery nebo sponzorovaný komerční. Odkaz reklamních článků může vést na partnerské weby nebo weby třetích stran. Provozovatel portálu Magazín Antilopa nenese žádnou odpovědnost za obsah komerčních článků na partnerských webových stránkách.

Autorská práva

Jsme autoři veškerého textového obsahu a části grafického obsahu. Přebírání textů nad rámec běžných citací je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Přebírání grafik a autorských fotografií je bez písemného souhlasu redakce zakázáno.

Více k tématu