Rozžhavená párty v pražském klubu Heaven: Famózní Jan Bendig, odvázané celebrity a striptér

Na párty v pražském gay friendly klubu Heaven, který slaví 25. narozeniny, se sešla celá plejáda slavných osobností, které párty rozjely skutečně ve velkém stylu.

Foto: Hermina Press
Zpěvák Jan Bendig všechny roztančil.

Slavnostním večerem provázela herečka a moderátorka Barbora Mottlová, která si i zazpívala. O další hudební vystoupení se postarali zpěváci Jan Bendig, Jarek Šimek a také Renato Salerno, známý z reality show Zlatá mládež, zpěvačky Kate Matl a Lucie Sosna a také houslistka Markéta Muzikářová. Svojí stand-up show pobavila přítomné hosty dámská část tria STB – moderátorky Aneta Christovová a Vlaďka Pirichová. Popřát a pobavit se přišly také moderátorka TV Prima Lenka Špillarová a herečka Bára Fišerová, která se pořádně odvázala při umělecké striptýzové show loňského finalisty Muže roku Jana Balšána. Slavní nám během večera prozradili, jak si oni užívají narozeninové párty, jaký dárek jim udělal radost, zavzpomínali na svoji první kocovinu a prozradili, jak si užívají letošní léto i to, jaké mají pracovní plány do budoucna.

Moderovat narozeninovou oslavu bylo pro Barboru Mottlovou potěšením. Jak totiž prozradila, oslavy miluje. „Stále tvrdím, že je pořád co slavit, legrace není nikdo dost,“ myslí si moderátorka. „Každá oslava je skvělá, když jsou kolem kamarádi. A pokud jde o naše rodinné oslavy, někdy si připadám, že jsem při nich součástí nějakého sitcomu.“ Co se týká dárků, nejraději má Bára takové, které jí někdo sám vyrobí. Jako třeba její přítel, finalista Muže roku David Pleva, který ji potěšil vlastnoručně vyrobenou soškou jejího pejska Chica. Popíjení alkoholu, které k oslavám patří, Báře ovšem nic neříká. „Nikdy mě alkohol nelákal, takže mám vždy čistou hlavu,“ tvrdí herečka a dodala, že nikdy neměla kocovinu, protože se zkrátka ještě nikdy neopila. Letošní léto si podle svých slov užívá Bára v Čechách, na Moravě a na Slovensku, tvrdí, že když je u nás hezky, není důvod za teplem létat daleko od domova. „Máme s Davidem rádi přírodu, letos jsou naší destinací číslo jedna Tatry,“ prozradila Mottlová. Co se týká pracovních povinností, momentálně Bára, která se přestěhovala za svým přítelem do Teplic, natáčí nové singly a pro kanál YouTube chystá jógový projekt, který jistě ocení řada žen. „Pro vysněnou figuru stačí cvičit jen dvě minuty denně,“ láká na svůj chystaný kanál Bára, která díky své práci nemá na nudu čas.

Moderátorka večera Barbora Mottlová.Foto: Hermina Press

Bendig: Zažil divokou oslavu

Za vůbec nejdivočejší oslavu v poslední době považuje Jan Bendig párty se svým bratrem Marcellem poté, co obdržel sošku Českého lva. „To se sešla celá naše parta v jednom nočním podniku a slavili jsme až do poledních hodin druhého dne,“ vzpomíná Honza, která se prý ještě teď bojí podívat do svého mobilu na videa, které na párty pořídil. „Byla to sodoma gomora,“ směje se. Co se týká narozeninových dárků, radost má prý hlavně z maličkostí. „Na velké dary mě moc neužije,“ tvrdí. Za nejkrásnější dárek považuje přívěšek, který nosila jeho babička. „Dala mi ho moje maminka, když babička zemřela,“ doplňuje Honza smutně a dodává, že přívěšek se v jejich rodině dědí z generace na generaci a věří, že on sám ho dá jednou své dceři. Honza Bendig také zavzpomínal na dobu, kdy na vlastní kůži poznal, co dokáže bujará zábava ve spojení s alkoholem. „Bylo to během natáčení naší řady SuperStar,“ vzpomíná Bendig. „Většině z nás nebylo tehdy osmnáct, a tak nám alkohol chodil kupovat Ben Cristovao, který byl už plnoletý. Hrála se tzv. flaška na polibky. Nechtějte vědět, s kým vším jsem se tehdy líbal.“ Letošní léto má prý Honza pracovní, jen za červenec odehrál 22 koncertů! „Hned na začátku srpna odlétáme s Lukášem do Dallasu, kde jsme si pronajali legendární Southfork, ve kterém se natáčel seriál Dallas a několik dní tam budeme bydlet. Tam zároveň oslavíme desetileté výročí našeho vztahu.“ Poslední Honzův pracovní počin nese název Romalandia a jedná se o duet se slovenským raperem Rytmusem. „Z té spolupráce mám neskutečnou radost, je to splněný sen,“ rozplývá se zpěvák, který už teď vyhlíží svůj další velký koncert v O2 Aréně pojmenovaný Disney 100.

Také houslistka Markéta Muzikářová přiznala, že miluje oslavy. „Sama na nich často s mým smyčcovým triem Inflagranti vystupuji, baví mě dělat lidem radost a pozorovat je, jak se baví,“ prozradila Markéta, která miluje i večírky nepracovní. „Nerada je ale pořádám, to je pro mě noční můra.“ Na narozeninové párty klubu Heaven nejenže zahrála na housle, ale skvěle se pobavila. Obzvlášť tehdy, když ji umělecký striptér Jan Balšán vyzval na parket, aby mu asistovala při striptýzu, až od něj nakonec dostala výprask na své krásné pozadí. Za vůbec nejlepší oslavu, kterou kdy zažila, prý považuje narozeninovou párty k jejím 18. narozeninám, kterou pro ni tehdy uspořádali spolužáci na konzervatoři. „Bylo to po jednom divadelním představení a protáhlo se to až do rána. Od té doby nepiju Becherovku,“ naznačila Markéta, že střízlivá tehdy domů neodešla. „Tehdy jsem na lačno vypila hodně panáků a bylo to zlé,“ vzpomíná. Nejhezčí dárek, který prý kdy dostala, byla žádost o ruku. A v manželství jí to prý klape na jedničku. Nic prý na tom nezmění ani fakt, že v klubu Heaven řádila na parketu se striptérem. Letošní léto si podle svých slov užívá Markéta dosyta. „Začátkem prázdnin jsme byli s celou rodinkou na roadtripu v Albánii a procestovali jsme celý balkánský poloostrov. I malý Max si to užíval a cestování zvládl skvěle,“ prozradila houslistka, která se ještě chystá na pár dní do Itálie. Jinak léto tráví se svými dětmi na zahradě anebo společně podnikají nejrůznější výlety na kole. Co nevidět chystá Markéta křest nového videoklipu Inflagranti a také připravuje videoklip k nové autorské písničce. V prosinci pak s Inflagranti odehraje vánoční turné s dětskými sbory. „Máme 18 termínů a míst, teď už jen lehce ladíme repertoár a aranžmá vánočních skladeb,“ dodala s tím, že stále plánuje, že bude víc odpočívat, což se jí prý ale nedaří.

Zpěvák Jan Bendig při vystoupení.Barbora Mottlova, Renato Salerno, Lenka Spillarova, Katerina Matlova, Heaven Club

Zpěvačka Kate Matl, která účinkuje po boku slavného DJ Boba, svoji zálibu pro zábavu netají. „Já se ráda bavím, mám ráda lidi, přátele, obecenstvo, kolegy. Pro mě je oslavou setkání s milými lidmi,“ vysvětluje. „Každou akci, kde si můžu vyhodit z kopýtka, vždycky vítám. Nejlepší byla akce s Jamiroquai. Protančit s ním celý večer, to byl opravdu zážitek.“ Nejkrásnější dárek, který prý kdy dostala, bylo narození její dcerky. A pokud jde o dar materiální, největší radost měla z VHS kazety s filmem Bodyguard. „Pro mě největší zážitek s každým shlédnutím,“ tvrdí zpěvačka. Co se týká konzumace alkoholu, není pro ni důležitá. „Pokud si dám jednu jedinou skleničku, začínám se kontrolovat. Sama sebou jsem jen ve střízlivém stavu a nuda se mnou opravdu není,“ vysvětluje Kate, ale obratem přiznává, že kocovinu už i ona zažila. „Byl to večírek, když mi bylo krásných osmnáct let. Z klubu jsem musela odejít „po anglicku“ a byla jsem v takovém stavu, že mě pan taxikář vyhodil na první křižovace z auta a doma mě potom musela mamka celou osprchovat,“ směje se Kate. „Kocovinu jsem měla pořádnou, ale ta mě tak netrápila. Ta nevolnost a následná starost maminky vše absolutně přehlušily.“ Letošní léto tráví zpěvačka se svojí rodinou cestováním. Nejoblíbenější destinací je pro ni Morava, konkrétně Chateau de Frontiere, hraniční zámeček u Hlohovic. „Tamní hotel je dogs friendly, takže tam s námi může náš pes, a to je pro mě nejvíc.“ Co nevidět chystá své dva velké koncerty s DJ Bobem, konkrétně 11. srpna v Plzni a 12. srpna v Ostravě. A pak ještě vlastní turné po Evropě.

Barbora Mottlová, Renato Salerno, Lenka Špillarova a Kate Matl.Foto: Hermina Press

Bára Fišerová se styděla

Narozeninovou oslavu v klubu Heaven si nejspíš nejvíc ze všech užila herečka Bára Fišerová, kterou si jako „asistentku“ vybral na parket umělecký striptér Jan Balšán. Byla to právě Bára, která mu svlékla spodní prádlo a užila si s ním žhavý tanec tělo na tělo. „Trošku jsem se styděla, ale to k tomu patří. Oslavy mám moc ráda a dokážu si je užít,“ směje se herečka a dodává, že za nejkrásnější oslavy svého života považuje ty k 25. a 30. narozeninám. „Byl to velké oslavy se spoustou kamarádů. A také s mými starými i novými láskami. Protančila jsem s nimi střevíčky,“ směje se herečka. Alkoholu při oslavách prý nijak neholduje, protože tvrdí, že zkrátka pít neumí. Odrazuje ji prý následná kocovina. „Tu největší jsem měla po popíjení broskvové. Rodiče tehdy odjeli, já měla doma mejdan a takhle se to zvrtlo. Od té doby nemůžu ovocnou vodku ani vidět. Ale byla to taková slaďárna, která mi chutnala…“ Léto je pro Báru nejoblíbenějším obdobím v roce, nevadí jí dokonce ani vysoké teplota. „Letos jsem byla v Turecku a doufám, že ještě nějaké moře stihnu, než skončí divadelní prázdniny,“ přeje si Fišerová, kterou na podzim čeká zkoušení nové hry pro Divadlo Bez Hranic a premiéra filmu Milá Emo, ve kterém hraje sochařku Betty. Navíc se chystá natáčení ještě dalšího filmu, který připravuje mezinárodní produkce a na to se herečka moc těší.

Oslavy nejsou cizí ani moderátorce TV Prima Lence Špillarové, která má, jak prozradila, nejraději ty rodinné. Nebrání se však ani pracovním večírkům, protože jak tvrdí, z nejlepších oslav je spousta vzpomínek a zážitků. Jako většina žen i Lenka ráda dostává dárky. „Miluji na nich hlavně ten pocit, že si na vás někdo vzpomněl. A proto neumím pojmenovat jeden konkrétní, který mi udělal největší radost,“ prozradila Lenka, která má jako většina z nás první zkušenost s alkoholem z mládí. „Kamarádi mi říkala, že musím ochutnat absinth. Bylo mi šíleně a od té doby ho nemůžu ani vidět, nikdy na to nezapomenu,“ vzpomíná pobaveně moderátorka. Letošní léto si užívá naplno, protože si nadělila dva měsíce prázdnin. „Vstávání před čtvrtou hodinou ranní do vysílání Nového dne mi trochu rozhodilo organismus,“ vysvětluje Lenka a dodává, že pojem volno bere samozřejmě trochu s nadsázkou. „Během léta jsem moderovala několik akcí a ještě mě jich pár čeká,“ popisuje, že jen tak nezahálí. Přesto stačila navštívit Itálii, dále si dopřála ajurvédský pobyt a určitě ještě vyrazí na jih Moravy, odkud pochází. Žádné velké plány do budoucna prý nemá, je totiž podle svých slov spokojená tak, jak to je. Navíc tvrdí: „Člověk míní, život mění…“

Zpěvák Renato Salerno.Foto: Hermina Press

Bylo by těžko uvěřitelné, kdyby zpěvák a účastník reality show Zlatá mládež Renato Salerno nepatřil k milovníkům oslav, večírků a nejrůznějších párty. Ovšem jak sám dodává, vždy záleží, s kým a u koho daná akce probíhá. Renato se při oslavách nezříká popíjení alkoholu. „Ty nejlepší akce si člověk musí pamatovat jen z vyprávění a mít na ně okno,“ tvrdí pobaveně a vzpomíná si i na  první kocovinu. „Byla po vodce. A protože vodka byla kvalitní a milosrdná, jsme dodnes kamarádi.“ Nejkrásnější dárek, který kdy dostal, byl Party wagon Želvy Ninja. Letošní léto se Renato rozhodl hodně cestovat – už dvakrát stihl dovolenou v Chorvatsku a také zavítal do Itálie.  „Spotřeba koktejlů je toto léto na maximu,“ přiblížil, jak jeho dovolené probíhají. Co se jeho pracovních aktivit týče, chystá soft erotický klip k remix songu Jsem horny a dále cover verzi jedné pozdní osmdesátkové perly, kterou prý neznají ani pamětníci. Máme se na co těšit.

Když do klubu dorazil Jan Balšán, přítomné dámy doslova zkoprněly. Aby také ne – vystudovaný hasič se totiž před časem umístil na sedmém místě mezi nejkrásnějšími muži světa a je na něj vskutku příjemný pohled. A protože se Jan věnuje kabaretnímu a uměleckému striptýzu, jako dárek pro všechny přítomné spustil skutečně žhavou taneční show, při které mu asistovaly hned tři přítomné dámy, které ho svlékly do naha! Oslavy si Honza rád užívá – jsou prý pro něj zárukou dostatku jídla a pití. „Nejkrásnější jsou ale oslavy narozenin mojí mamky, ty si užívám nejvíc,“ přiznal fešák Honza, který se nedávno vrátil z Filipín, kde se účastnil mezinárodní soutěže Men Of The Year. Léto prý tráví částečně pracovně, protože je součástí partičky vypracovaných mužů Men4Queen, která se věnuje uměleckému striptýzu a se svojí show vystupuje po celé vlasti i za hranicemi. Dovolenou plánuje mít pracovní – čeká ho prý zajímavé focení. Na svoji přítelkyni si ale  čas určitě udělá. Kdo by chtěl Honzu vidět při jeho show na vlastní oči, může si vydat 20. ledna příštího roku do pražského Kongresového centra na největší striptérskou show všech dob.

Bára Fišerová a Jan Balšán.Foto: Hermina Press

Moderátorka Christovová o prvním opíjení

Moderátorka Aneta Christovová, která se na oslavě v klubu Heaven odvázala při tanci s Honzou Bendigem, považuje nejrůznější oslavy za životní nutnost. „Asi nejvíc mě dojala oslava mých 33. narozenin, kterou pro mě uspořádal můj kamarád jako překvapení,“ vzpomíná Aneta. „Vytáhl mě do jedné restaurace pod záminkou večeře a tam čekala parta mých přátel a známých. Celá jsem se rozklepala dojetím, nemohla mluvit a jen jsem plakala.“ Nejkrásnější dárky prý Aneta dostává od svého přítele Prince, který pochází z dalekého Mauricia. „Dárky od něj jsou dokonalé, protože si je vybírám sama,“ kápla božskou moderátorka. „Občas už dokonce vybere něco sám, už se umí trefit do mého vkusu. Ale na začátku vztahu to byla katastrofa.“ Poprvé se prý Aneta opila ve svých čtrnácti letech. „Seděly jsem s kamarádkami na poli, slunce do nás pálilo a my popíjely víno. Ani nechci vzpomínat, jak mi pak bylo,“ směje se s odstupem času. Letošní léto si prý Aneta příliš neužívá, protože je na její vkus ošklivé počasí. „Byla jsem ale s tátou v Bulharsku, a to bylo moc fajn,“ dodala Aneta a ještě prozradila, že s kamarádkami letos plánuje týden na Mallorce a se svojí parťačkou z tria STB (Skvělej, Tlustá, Blbá) Vlaďkou Pirichovou prodloužený víkend v Itálii. Kdo má chuť shlédnout stand-up show tohoto tria, má možnost v divadle Dobeška, kde trio pravidelně účinkuje.

Aneta Christovová a Vlaďka Pirichová.Foto: Hermina Press

Moderátorka Vlaďka Pirichová má sice oslavy ráda, ale na dárky si nepotrpí. A když už, radost jí udělají ty, které jí vyrobí děti. „Musím ale přiznat, že můj manžel mě občas překvapí krásným šperkem,“ prozradila Vlaďka. Co se týká kocoviny, tu podle svých slov nikdy nepoznala. „V životě jsem nevypila ani kapku alkoholu,“ prozradila moderátorka, která se ale dokáže bavit natolik odvázaně, že jí to občas málokdo věří. A protože je Vlaďka pedagožka, její dovolenou jsou letní prázdniny. „Miluji probuzení do prvního prázdninového dne,“ tvrdí. Co se týká jejích plánu do budoucna, chce se maximálně věnovat své vlastní pedagogické praxi, vystupovat se stand-up show v triu STB a začít se víc věnovat canisterapii s jejím pejskem.

Foto: Hermina Press

Více k tématu