O magazínu Antilopa

Antilopa je nezávislý magazín, který chce pozitivním a zároveň realistickým způsobem nahlížet na emoce, mezilidské vztahy a životní příběhy, které nás obklopují. Obdivujeme lidi, kterým záleží na tom, aby žili smysluplný život, a sami se o to snažíme. Při založení jsme se inspirovali úspěšnými projekty v zahraničí a věříme, že také v Česku se najde spousta přemýšlivých lidí, kterým není jedno, v jakém světě žijeme.

Nesmírně nás baví objevovat nové knihy, myšlenky, citáty a příběhy. Píšeme pro čtenáře, kteří chtějí vědět víc.

Přejeme si, aby náš magazín byl příjemným a inspirativním místem pro všechny, kteří vnímají život takový, jaký je: komplikovaný, někdy náročný, ale vždy zajímavý a nádherný. A přejí si ho prožít tak naplněný, jak jen to jde.

Proč Antilopa?

Antilopa je pozorná, dynamická a křehká. Antilopa potřebuje svobodu a prostor. Tak jako my. A tento magazín nám ji poskytuje.

Nakoukněte do zákulisí

Antilopa je pro nás jako rodinný podnik. Pokud máte chuť nakouknout za oponu, přečtěte si článek Příběh (ne)možného, kde jsme se svěřili se vším, co předcházelo vzniku Antilopy. V článku Věříte na náhody? aneb Jak Antilopa málem skončila si můžete přečíst o první krizi, která nás potrápila po několika měsících fungování (ale naštěstí jsme ji úspěšně překonali). V článku Antilopka se rozrůstá. Oslavte s námi první půl rok! jsme vyprávěli, co nám přinesl první půl rok fungování a jaké novinky jsme pro vás připravili. Další novinky jsme představili v článku Antilopa slaví první narozeniny!

Jak komentovat na Antilopě?

Nemusíte s námi vždy souhlasit. Nemusíte se ve všech článcích najít. Cílem Antilopy je vzájemná inspirace a sdílení zajímavých myšlenek a emocí. Přejeme si spojovat lidi, kteří rádi přemýšlí o světě, ve kterém žijeme. Prosím, zanechte po sobě jen promyšlené smysluplné komentáře, které dalším lidem něco přinesou. Diskuze pod články vnímáme jako další rozšíření článků a necháváme vám prostor se vyjádřit.

Máme k vám, našim čtenářům, velkou úctu a stejnou úctu prosím mějte vy k nám. Není vždy snadné zveřejnit svá slova a čtení nekonstruktivních nebo nepřátelských komentářů může narušit naši radost ze sdílení. Pokud se chystáte zanechat negativní, nekonstruktivní nebo nepřátelský komentář, nedělejte to. Je to ztráta času. Všechny diskuze budou moderovány a nevhodné komentáře bez milosti smažeme.

Jsme autoři veškerého obsahu. Zveřejňovat jakékoliv části textového či grafického obsahu bez písemného souhlasu redakce je zakázáno.